O Sola Switzerland

 

Společnost Sola Switzerland vyrábí příbory nejvyšší kvality a každoročně získává výrazný podíl nejen na evropském ale i světovém trhu.

Široký sortiment příborů, které se vyznačují švýcarskou kvalitou a tradicí, vyrábí SOLA Switzerland již od roku 1866. Sola Switzerland každoročně vyvíjí nové, atraktivní a designérské modely příborů nejvyšší kvality.

SOLA Switzerland jako ISO-certifikovaná společnost garantuje kontrolu kvality na vysoké úrovni od výběru surovin přes výrobní proces až po balení.

Vlastní čtyři vlastní fabriky. Všechny splňují nejvyšší ekologické standardy ochrany životního prostředí. Ročně se v těchto továrnách vyprodukuje až kolem 42 milionů kusů příborů. Jen v samotném Švýcarsku se prodá ročně kolem 11 milionů kusů příborů.

Příbory značky SOLA se prodávají na celém světě. Jedí nimi lidé v renomovaných restauracích, v letadlech a také na výletních lodích. Jsou známé svým originálním designem a precizním opracováním hran. K jejich výrobě se používá kvalitní nerezová ocel. Výjimkou v sortimentu také nejsou postříbřené či pozlacené příbory.

Platinum Line je nejvyšší příborovou linií značky Sola.

Sola Switzerland se jako jediný výrobce příborů může pyšnit příbory, jejichž design je aktuální až nadčasový. Příbory série Platinum line mají dutou ručku. To je znakem nejvyšší příborové kvality. Kromě toho je každý kus ručně vyráběný a zpracováván.

 

Certifikáty SOLA Switzerland

Logo Image   Logo Image   Logo Image   Logo Image